Grzegorz Wójcik

Psychoterapeuta, psycholog, socjolog

Jestem absolwentem psychologii, specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS, socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego 4-letniego kursu psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję równocześnie jako nauczyciel akademicki w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie kliniczne zdobywałem m. in. podczas stażu klinicznego na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w oparciu o podejście psychodynamiczne. Oferuję pomoc zwłaszcza osobom zmagającym się z problemami emocjonalnymi, nastroju i zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, jak również z trudnościami w relacjach w życiu prywatnym i zawodowym.

Podczas spotkań zyskasz możliwość przyjrzenia się sobie z nowej perspektywy oraz poszerzysz świadomość tak, by w efekcie Twoje relacje z innymi i samą/samym sobą stały się bardziej satysfakcjonujące. Dużą wagę w pracy przykładam do stworzenia dobrej relacji terapeutycznej.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale podnoszę kompetencje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii i psychologii klinicznej. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prywatnie uwielbiam kino i literaturę.

 

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA NA KAZIMIERZU

UMÓW WIZYTĘ