UMÓW WIZYTĘ

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Grzegorz Wójcik

Psychoterapeuta, psycholog, socjolog

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

STRONA WYKONANA W KREATORZE STRON INTERNETOWYCH  WebWave

Jestem absolwentem psychologii, specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS, socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia z psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Poza pracą psychoterapeutyczną, jestem również nauczycielem akademickim w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem m. in. w Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum Medycznego Maszachaba w Krakowie oraz podczas stażu klinicznego na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją -prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w oparciu o podejście psychodynamiczne. Oferuję pomoc zwłaszcza osobom zmagającym się z problemami emocjonalnymi, nastroju i zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, jak również z trudnościami w relacjach w życiu prywatnym i zawodowym.

Stale podnoszę kompetencje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii i psychologii klinicznej. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Podczas spotkań zyskasz możliwość przyjrzenia się sobie z nowej perspektywy oraz poszerzysz świadomość tak, by w efekcie Twoje relacje z innymi i samą/samym sobą stały się bardziej satysfakcjonujące. Dużą wagę w pracy przykładam do stworzenia dobrej relacji terapeutycznej.

Prywatnie uwielbiam kino i literaturę. 

Przyjmuję w gabinecie przy ul. Św. Gertrudy 18.