UMÓW WIZYTĘ

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Elżbieta Sitko

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Poznawanie zagadnień psychologii, tajników umysłu, naszej świadomości i nieświadomości jest dla mnie pasją, którą wykorzystuję w pracy zawodowej, aby pomóc osobom potrzebującym takim jak Ty.

Jestem otwarta na każdą osobę, lubię słuchać i rozmawiać o tym co trudne i wydaje się nie do udźwignięcia. Cierpliwie pracuję na zaufanie innych. W procesie terapeutycznym wykorzystuję swoje doświadczenie zawodowe i życiowe, daję swój czas tylko dla Ciebie, uważnie słucham, dzielę się zdobytą wiedzą a Ty przez to możesz lepiej zrozumieć siebie i zmienić cierpienie w chęć do działania i dalej w radość z życia.

Ukończyłam Akademię Ignatianum na Wydziale Pedagogiki i uzyskałam dyplom z zakresu profilaktyki przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży. Posiadam kwalifikacje w zakresie diagnostyki przemocy, koniecznych działań profilaktycznych, sposobu prowadzenia rozmów z dziećmi i ich opiekunami w sytuacji m.in. wykorzystania i/lub molestowania seksualnego, jak również w zakresie działań reaktywnych.

Swoje umiejętności psychoterapeutyczne rozwijam i doskonalę w Szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym przygotowującym do certyfikacji psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd), którego jestem członkiem. Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów, która jest konieczna dla prawidłowego prowadzenia procesu terapeutycznego.