UMÓW WIZYTĘ

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Elżbieta Sitko

Psychoterapeutka

Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i uzyskałam dyplom psychoterapeuty. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji.

Dodatkowo, ukończyłam Akademię Ignatianum na Wydziale Pedagogiki i uzyskałam dyplom z zakresu profilaktyki przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży. Posiadam kwalifikacje m.in. w zakresie diagnostyki przemocy, sposobu prowadzenia rozmów z dziećmi i ich opiekunami w sytuacji m.in. wykorzystania i/lub molestowania seksualnego.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam prowadząc terapię indywidualną pod superwizją w prywatnym gabinecie jak również podczas stażu na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie. Swoje umiejętności psychoterapeutyczne nadal rozwijam i doskonalę uczestnicząc w dodatkowych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd). Swoją pracę poddaję stałej superwizji, która jest konieczna dla prawidłowego prowadzenia procesu terapeutycznego.

Poznawanie zagadnień psychologii, tajników umysłu, naszej świadomości i nieświadomości jest dla mnie pasją, którą wykorzystuję w pracy zawodowej, aby pomóc osobom potrzebującym takim jak Ty.

Jestem otwarta na każdą osobę, lubię słuchać i rozmawiać o tym co trudne i wydaje się nie do udźwignięcia. Cierpliwie pracuję na zaufanie innych. W procesie terapeutycznym wykorzystuję swoje doświadczenie zawodowe i życiowe, daję swój czas tylko dla Ciebie, uważnie słucham i dzielę się zdobytą wiedzą. Podczas psychoterapii możesz lepiej zrozumieć siebie i zmienić swoje cierpienie w chęć do działania i dalej w radość z życia.