PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Ukończyłam całościowy kurs psychoterapii systemowo – psychodynamicznej przygotowujący do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam 2-letni uzupełniający kurs psychodynamicznej psychoterapii dzieci i młodzieży organizowany przez Szpital Kliniczny im. J. Babińskiego w Krakowie.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika w Krakowie, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolu specjalnym, specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Stowarzyszeniu SIEMACHA  oraz Krakowskim Instytucie Psychoterapii.


Jestem członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym uznawanym przez PTP. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 


W Gabinecie Psychoterapii Psychodynamicznej na Kazimierzu prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Wśród problemów, którymi się zajmuję są m. in. kryzysy pojawiające się w okresie dojrzewania i wchodzenia w dorosłość, zaburzenia lękowe i depresyjne, zaburzenia zachowania, objawy psychosomatyczne, zaburzenia osobowości, trudności i kryzysy w życiu prywatnym, rodzinnym, szkolnym i zawodowym.


W pracy z nastolatkami bardzo ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami i zgoda obojga rodziców na terapię dziecka, dlatego terapii indywidualnej dziecka towarzyszą konsultacje dla rodziców lub konsultacje rodzinne. 

 

Karolina Turbak

Psychoterapeuta, psycholog

UMÓW WIZYTĘ

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

STRONA WYKONANA W KREATORZE STRON INTERNETOWYCH  WebWave