Iwona Dwornik

Pedagog, psychoterapeutka

Ukończyłam Pedagogikę Społeczno-Opiekuńczą o specjalności Terapia Pedagogiczna, podyplomowe studia z Psychologii w Biznesie i ZZL, a obecnie zdobywam wiedzę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, podczas czteroletniego specjalistycznego szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczę również w licznych szkoleniach i konferencjach, gdyż wychodzę z założenia, iż poza empatią, zaangażowaniem i szacunkiem wobec Pacjenta, terapeuta powinien stale poszerzać swoją wiedzę.

Zawodowo związana jestem również z biznesem, biorę udział w projektach dotyczących zdrowia psychicznego pracowników. Pierwsze kontakty z pacjentami miałam na studiach w trakcie praktyk w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Od kilku lat prowadzę pacjentów w praktyce prywatnej w obszarze zaburzeń nastroju, cech i struktury osobowości. Swoją pracę terapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Przeszłam również terapię własną. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w psychodynamicznym nurcie myślenia i rozumienia pacjenta. Pomagam osobom doświadczającym trudności w codziennym funkcjonowaniu;  w relacjach z innymi; które znajdują się w różnych kryzysowych sytuacjach; cierpią z powodu przewlekłego smutku lub innych zaburzeń nastroju; dopada ich poczucie braku sensu życia lub zagubienia; nie radzą sobie ze stresem.

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA NA KAZIMIERZU

UMÓW WIZYTĘ