UMÓW WIZYTĘ

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

STRONA WYKONANA W KREATORZE STRON INTERNETOWYCH  WebWave

Iwona Dwornik

Psychoterapeutka, pedagog

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką psychodynamiczną, absolwentką specjalistycznego czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Ponadto ukończyłam Pedagogikę Społeczno-Opiekuńczą o specjalności Terapia Pedagogiczna, podyplomowe studia z Psychologii w Biznesie oraz ZZL. Uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach, gdyż wychodzę z założenia, iż poza empatią, zaangażowaniem i szacunkiem wobec pacjenta, terapeuta powinien stale poszerzać swoją wiedzę.

Zawodowo związana jestem również z biznesem, biorę udział w projektach dotyczących zdrowia psychicznego pracowników. Pierwsze kontakty z pacjentami miałam blisko dwadzieścia lat temu już na studiach w trakcie praktyk w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych. Doświadczenie zdobywałam również na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie. Od kilku lat prowadzę pacjentów w praktyce prywatnej w obszarze zaburzeń nastroju, cech i struktury osobowości. Swoją pracę terapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów TFP. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Przeszłam również terapię własną. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w psychodynamicznym nurcie myślenia i rozumienia pacjenta. Pomagam osobom doświadczającym trudności w codziennym funkcjonowaniu;  w relacjach z innymi; które znajdują się w różnych kryzysowych sytuacjach; cierpią z powodu przewlekłego smutku lub innych zaburzeń nastroju; dopada ich poczucie braku sensu życia lub zagubienia; czują, że nie radzą sobie ze stresem lub niepewnością.