UMÓW WIZYTĘ

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Martyna Kuzian

Psychoterapeutka, psycholog

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii realizowany przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum UJ. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła studia podyplomowe Kryzysy Psychologiczne i Interwencja Kryzysowa, roczny kurs Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży oraz kurs Trenera Umiejętności Społecznych. Regularnie poszerza kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Ośrodku Rehabilitacji Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Poradni Zdrowia Psychicznego, placówce wsparcia dziennego,  oraz realizując liczne staże i praktyki, m.in.: na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych przy Katedrze Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego, poradni psychologiczno-pedagogicznej, Szpitalu Specjalistycznym im. Dr J. Babińskiego, placówkach opiekuńczo-edukacyjnych. 

W Gabinecie Psychoterapii Psychodynamicznej na Kazimierzu prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych zmagających się z kryzysami emocjonalnymi, nadmiernym stresem, cierpiących na zaburzenia nerwicowe, nastroju i osobowości, zmagających się z trudnościami w relacjach interpersonalnych, życiu rodzinnym i zawodowym. 

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

 

 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

STRONA WYKONANA W KREATORZE STRON INTERNETOWYCH  WebWave