UMÓW WIZYTĘ

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnej psychoterapii psychodynamicznej z wykorzystaniem podejścia TFP (Transferrance Focused Psychotherapy), czyli terapii opartej na przeniesieniu Otto Kernberga.
 
Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala im. J. Babińskiego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego „Pro Vita” w Krakowie. Pracowałam również w Fundacji Falochron, Środowiskowym Domu Samopomocy i Ośrodku Pomocy Społecznej. 
 
Prowadzę konsultacje, podczas których możemy wspólnie zastanowić się nad istotą zgłaszanych trudności i zarysować dalsze kroki działania. Przychodząc na spotkanie nie musisz być pewien z czym dokładnie masz kłopot i czy na pewno chcesz rozpocząć terapię. W procesie terapii pomagam zrozumieć nieświadome części osobowości, które mogą zostać nazwane po imieniu i przepracowane. Daje to więcej spokoju i stabilności, co przejawia się w wyciszeniu zgłaszanych na początku objawów (pomaga przejść przez kryzysy i trudności osobiste, poprawia satysfakcję z relacji, związków, pomaga lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem czy depresją).
 
Przyjmuję w gabinecie przy ul. Św. Gertrudy 18.

 

Beata Bliżanowska-Piersiak

Psychoterapeutka, psycholożka

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

STRONA WYKONANA W KREATORZE STRON INTERNETOWYCH  WebWave