UMÓW WIZYTĘ

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Sylwia Wawrzkowicz

Psychoterapeuta, psycholog

Absolwentka studiów psychologicznych na Wydziale Filozoficznym Akademii Ignatianum. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie (rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne).


Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk i staży m.in. w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei, a także pracując m.in. w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce. Obecnie pracuje również na stacjonarnym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie.


Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w oparciu o psychodynamiczne rozumienie rozwoju człowieka. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu
psychoterapii.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

STRONA WYKONANA W KREATORZE STRON INTERNETOWYCH  WebWave