PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Jestem psychologiem - ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, członkiem polskiego towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Interdyscyplinarnych studiów nad kulturami i religiami na świata na UJ.

 

W ramach studiów odbywałam staże m.in na Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń osobowości Szpitala Uniwersyteckiego.

 

Doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog w fundacji działającej na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Zajmowałam się tam poradnictwem psychologicznym dla osób niepełnosprawnych, a także doradztwem zawodowym.

 

Pracowałam  jako Interwent  kryzysowy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, gdzie odbyłam cykl szkoleń pierwszej pomocy psychologicznej w sytuacji pracy z parą w której występuje przemoc, pracy z osobami doświadczającymi traumy, traumy wojennej, żałoby.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży (po 18 rż) w oparciu o podejście psychodynamiczne. Zajmuję się pomocą psychologiczną dla osób doświadczających kryzysów, a także psychoedukacją.

 

Pracuję w zgodzie z założeniami nurtu psychodynamicznego, jednak najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Ważne jest dla mnie, aby stworzyć relację terapeutyczną, która będzie przestrzenią do pracy nad obszarami, w których brak pacjentowi satysfakcji. Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie, cierpiącymi na zaburzenia osobowości (boredline, narcystyczne, zależne, obsesyjno-kompulsywne), osobami doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji społecznych.

 

Swoją  pracę poddaję regularnej superwizji, stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych, oraz szkoleniach z zakresu psychoterapii.

 

Wiktoryna Wróbel

Psychoterapeuta, psycholog

UMÓW WIZYTĘ