UMÓW WIZYTĘ

Szymon Dyllus

Psychoterapeuta, coach

Mam na imię Szymon, jestem psychoterapeutą i coachem. W leczeniu pacjentów stosuję podejście psychodynamiczne. Zwracam szczególną uwagę na przeniesienie i przeciwprzeniesienie w relacji terapeutycznej.

Od dłuższego czasu pracuję indywidualnie jako life coach, towarzysząc innym w poszukiwaniu tego, co dla konkretnych osób najistotniejsze. Współprowadziłem również serię warsztatów wsparciowo-rozwojowych dla kobiet.

Moją pomoc terapeutyczną poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychodynamicznych. Przeszedłem również własną terapię.

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałem na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Żywcu. Prowadziłem tam zajęcia grupowe, rozmowy indywidualnie z pacjentami oraz współprowadziłem grupę terapeutyczną.

Ukończyłem szkołę coachingu „Coaching Ways”, akredytowaną przez International Coach Federation. Obecnie odbywam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest ono rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA NA KAZIMIERZU