UMÓW WIZYTĘ

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Szymon Dyllus

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą i coachem. Ukończyłem studia teologiczne. Nazwałbym mój światopogląd otwartym. Leczę pacjentów zgłaszających się z różnymi trudnościami opierając się na nurcie psychodynamicznym. Wykorzystuję metodę analizy przeciwprzeniesienia (TFP). Oznacza to, że poza omawianiem codzienności, zwracam szczególną uwagę na to co dzieje się między pacjentem a terapeutą. Jest to bardzo pomocne w leczeniu. W gabinecie możemy być sobą i nie udając przyglądać się temu jacy jesteśmy. Daje to nadzieję na trwałe, zdrowe zmiany w sposobie funkcjonowania.

W swoim życiu poza byciem psychoterapeutą, pracowałam jako live coach. Pomagałem w ten sposób odnaleźć to co ważne, dla osób które do mnie przychodziły. Umiejętności w tym zakresie, zdobyłem w szkole coachingu „Coaching Ways”, akredytowanej przez International Coach Federation.

Dla mojej pracy psychoterapeuty kluczowe znaczenie ma stały nadzór superwizora z którego pomocy regularnie korzystam. Ważnym doświadczeniem była dla mnie terapia własna, dzięki której mogę łatwiej zrozumieć moich pacjentów.

Stale pogłębiam moją wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne w ramach czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest to jedna z wiodących szkół psychoterapeutycznych w Polsce, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Mam doświadczenie w pracy z pacjentami. Byłem na stażu na Oddziale Dziennym
Psychiatrycznym w Żywcu. Prowadziłem tam zajęcia grupowe, rozmowy indywidualnie z pacjentami oraz współprowadziłem grupę terapeutyczną. Odbyłem również staż na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego przy Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum. Ukończyłem kurs „PSYCHOTERAPIA PRAKTYCZNA” organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jeśli zastanawiasz się nad pójściem na psychoterapię zapraszam na wstępną konsultację. Będziesz mógł zobaczyć jak pracuję. Wtedy łatwiej podjąć decyzję co do terapii i wyboru psychoterapeuty.