Maria Smykla

Psycholożka, psychoterapeutka

Jestem psycholożką, absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutką, w trakcie 4 letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in w Katedrze Psychoterapii UJ CM, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz Polskim Czerwonym Krzyżu. 

Na psychoterapię indywidualną zapraszam osoby dorosłe, które doświadcząją trudności w przeżywaniu emocji, budowaniu bliskich relacji lub zmagają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi. 

Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, doświadczających przemocy domowej i seksualnej.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, stosując metodę Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP).  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale zdobywam nową wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach psychologicznych i konferencjach naukowych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

 

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA NA KAZIMIERZU

UMÓW WIZYTĘ