UMÓW WIZYTĘ

Maja Piestrzeniewicz

Psychoterapeuta, psycholog

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii CM UJ między innymi na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej, Oddziale Dziennym Leczenia Psychoz oraz „Odcinku C”  Zaburzeń psychotycznych. Obecnie współpracuję ze Studenckim Ośrodkiem Wsparcia i Adaptacji Uniwersytetu Jagiellońskiego- SOWA oraz Krakowskim Zespołem Zdrowia Psychicznego – Medinorm.


Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję w oparciu o podejście psychodynamiczne. Swoją pomoc kieruję do osób doświadczających trudności w relacjach interpersonalnych, regulacji emocji, cierpiących na zaburzenia osobowości oraz tym pragnącym lepiej zrozumieć siebie. Wspieram i towarzyszę w trudnych momentach życiowych oraz kryzysach związanych ze zmianami i utratami.


W czasie terapii szukam przyczyn cierpienia, jak również służę pomocą w odnajdywaniu i rozwijaniu osobistych zasobów. Uważam, że w procesie psychoterapii niezwykle ważna jest więź terapeutyczna, szczególnie empatia oraz zrozumienie, dlatego staram się tworzyć bezpieczną atmosferę opartą na akceptacji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU