PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA

NA KAZIMIERZU

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii CM UJ między innymi na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej, Oddziale Dziennym Leczenia Psychoz oraz „Odcinku C”  Zaburzeń psychotycznych. Obecnie współpracuję ze Studenckim Ośrodkiem Wsparcia i Adaptacji Uniwersytetu Jagiellońskiego- SOWA oraz Krakowskim Zespołem Zdrowia Psychicznego – Medinorm.


Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję w oparciu o podejście psychodynamiczne. Swoją pomoc kieruję do osób doświadczających trudności w relacjach interpersonalnych, regulacji emocji, cierpiących na zaburzenia osobowości oraz tym pragnącym lepiej zrozumieć siebie. Wspieram i towarzyszę w trudnych momentach życiowych oraz kryzysach związanych ze zmianami i utratami.


W czasie terapii szukam przyczyn cierpienia, jak również służę pomocą w odnajdywaniu i rozwijaniu osobistych zasobów. Uważam, że w procesie psychoterapii niezwykle ważna jest więź terapeutyczna, szczególnie empatia oraz zrozumienie, dlatego staram się tworzyć bezpieczną atmosferę opartą na akceptacji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Maja Piestrzeniewicz

Psychoterapeuta, psycholog

UMÓW WIZYTĘ